Informacja Administratora

Wychowawca: Dorota Krawczyk  Beata Stachlewska,

Woźna: p. Maryla

Wycieczka – do Ogrodu Zoologicznego i Orientarium
organizujemy wycieczkę dla wszystkich grup
19.03 Misie, Pszczółki, Biedronki
20.03 Stokrotki, Motylki
Koszt: 60 zł =(bilet wstępu, opłata za edukatora) + przejazd
Przejazd – Misie, Pszczółki – autokar – informacja o opłacie za autokar u nauczycielek grup.
Pozostałe grupy (Biedronki, Stokrotki, Motylki) przejazd MPK – bilet finansujemy ze składek grupowych.

Wpłaty kierujemy do skarbników grupowych. W przypadku nieobecności dziecka zwrot wartości biletu
Szczegółowe informacje dotyczące wyjazdów grup otrzymacie Państwo od nauczycieli w grupach w najbliższym czasie.

Wycieczka do Akademii Muzycznej w Łodzi przy ul. Żubardzkiej

W dniu 23.01.2024 (wtorek) odbędzie się wycieczka do Akademii Muzycznej na koncert edukacyjny pt. "Z gracją - karnawał ze Szkołą Baletową"  w ramach cyklu spotkań z najmłodszymi "Akadamii Pełnej Dźwięku"

Koszt: 15 zł od dziecka Wpłaty prosimy kierować do skarbników klasowych.

Przejazd MPK - bilet zakupiony z funduszy grupowych

Wyjście godz. 11:00  Powrót: około 14:00

Prosimy by tego dnia przyjść po dzieci najwcześniej około godz. 15:00. Po powrocie dzieci zjedzą drugie danie.

Wycieczka do Teatru Muzycznego dla grup Pszczółki, Stokrotki, Motylki, Biedronki

W dniu 1.12 – piątek jedziemy do Teatru Muzycznego na przedstawienie „Madagaskar – Musicalowa przygoda”
Tego dnia zbiórka wyjątkowo bardzo wcześnie ze względu na godzinę spektaklu oraz dojazd i warunki atmosferyczne.
Bardzo prosimy o punktualność.
Śniadanie: 7:10
Wyjazd z przedszkola: godz. 7:50
Skarbnicy podadzą Państwu kwotę za przejazd.
Dzieci do teatru NIE ZBIERAJĄ przekąsek, napoi, plecaków.
Powrót do przedszkola około 12:30
Prosimy o zgłaszanie się do nauczycielek w celu podpisania

Warsztaty Eksperymentatorium
W dniu 11.10 środa organizujemy wycieczkę do Eksperymentatorium w Manufakturze - Biedronki i Motylki
Dzieci wezmą udział w warsztatach „TAJEMNICZY KOSMOS
Dzieci poszerzą swoją wiedzę na temat kosmosu. Dzięki różnemu rodzaju eksperymentom zgłębią pojęcia, takie jak: galaktyka, Układ Słoneczny, czy grawitacja. Mali naukowcy, wykorzystując swoją kreatywność, stworzą własne galaktyki, które zabiorą do domu na pamiątkę.
Cena warsztatów od dziecka to 28 zł. Wpłaty prosimy kierować do skarbników grupowych.
Na wycieczkę dzieci pojadą komunikacją miejską MPK. Bilet na przejazd zostanie sfinansowany z funduszu grupowego.
Tego dnia: Śniadanie 8:30
Wyjście z przedszkola około 9:00
Prosimy o punktualne przybycie i zgłaszanie się do nauczycielek grup w celu podpisania zgód na wycieczkę.

Wycieczka – do Teatru Muzycznego
01.12 piątek organizujemy wycieczkę grup Pszczółki, Stokrotki, Motylki i Biedronki do Teatru Muzycznego na przedstawienie „MADAGASKAR”
Koszt: 50 zł bilet wstępu.
Czas trwania spektaklu: 1 godzina 55 minut (z jedną przerwą)
Przejazd na przedstawienie zostanie sfinansowany z funduszy Rady Rodziców.

Zgodnie z regulaminem teatru zaliczkę - połowę wartości zamówionych biletów musimy uiścić do dnia 26.10.
W związku z tym bardzo proszę o wpłatę w/w kwoty do dnia 23.10 Wpłaty kierujemy do skarbników grupowych.

WAŻNE: W przypadku nieobecności dziecka w dniu wycieczki nie będzie zwrotu gotówki lub zwrot wartości biletu może nie obejmować całej kwoty !!

Szczegóły dotyczące wyjazdu podamy bliżej ustalonego terminu.

Spotkanie z iluzjonistą magikiem

6 grudnia z okazji Mikołajek naszych milusińskich odwiedził ze swoimi niespodziankami Tajemniczy Magik. Wszystkich zachwycił i zaciekawił swoimi sztuczkami, a to znikającymi piłeczkami ,a to pojawiającymi się kartami. Nasze Mikołajki radosne minki zostawiły, gdyż wszystkie przedszkolaki wesoło się bawiły.

Zima lubi dzieci

Kiedy piękna zima biała, nasz ogródek śniegiem przysypała, to my wszyscy z przedszkolnej góreczki, mknęliśmy na saneczkach. Śmiechu było co nie miara, bo na koniec ulepiliśmy bałwana.